PM3602-10-RC
DigiKeys produktnummer
M10137TR-ND - Tape og spole (TR)
M10137CT-ND - Båndavsnitt (CT)
M10137DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PM3602-10-RC
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uskjermet 2 Sett med induksjonsspole 40 µH Induktans – seriekoblet 10 µH Induktans – parallellkoblet 40mOhm maks DC-motstand (DCR) – parallell 1.83 A Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PM3602-10-RC Modeller
Kategori
Nominell strøm - serie
920 mA
Produsent
Bourns Inc.
DC-motstand (DCR) – parallell
40mOhm maks
Serie
DC-motstand (DCR) - serie
160mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skjerming
Uskjermet
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antall spoler
2
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans - parallellkoblet
10 µH
Kapsling
Ikke standard
Induktans - seriekoblet
40 µH
Størrelse/dimensjon
0,452" L x 0,354" B (11,48mm x 8,99mm)
Toleranse
±20%
Høyde
0,225" (5,72mm)
Nominell strøm - parallell
1.83 A