PM12651S-4R7M-RC
DigiKeys produktnummer
M8500TR-ND - Tape og spole (TR)
M8500CT-ND - Båndavsnitt (CT)
M8500DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PM12651S-4R7M-RC
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 15mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PM12651S-4R7M-RC Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
27A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
15mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,547" L x 0,531" B (13,90mm x 13,50mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,232" (5,90mm)