PF-63R50H30X
DigiKeys produktnummer
118-PF-63R50H30X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PF-63R50H30X
Beskrivelse
POWRFUSE AXIAL LEAD 500VAC/VDC 3
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 A 500 V AC 500 V DC-sikring Patron, Keramikk Gjennomgående hull 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksial)
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
30kA AC, 20kA DC
Emballasje
Boks
Smelting I²t
270.0
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
cUL, cURus, TUV
Monteringstype
Gjennomgående hull
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,268" dia x 1,291" L (6,81mm x 32,79mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
4.3 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V