MF-RM025/240-0
DigiKeys produktnummer
118-MF-RM025/240-0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MF-RM025/240-0
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 240V 250MA RADIAL
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 240V (265V int) 250 mA Ih Gjennomgående hull Radial, Skive
Kategori
Motstand - innledende (Ri) (min)
1.3 Ohms
Produsent
Bourns Inc.
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
3.8 Ohms
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Radial, Skive
Type
Polymerisk
Størrelse/dimensjon
0,394" L x 0,150" B (10,00mm x 3,80mm)
Spenning - maks
240V (265V int)
Høyde - sittende (maks)
0,787" (20,00mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
250 mA
Tilkoblingsmellomrom
0,114" (2,90mm)
Strøm - utløser (It)
560 mA
Godkjenningsbyrå
cURus, TUV
Strøm - maks
3.5 A