MF-NSHT016KX-2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MF-NSHT016KX-2 |
Beskrivelse | PTC RESET FUSE 30V 160MA 1206 |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 30V 160 mA Ih Overflatemontering 1206 (3216 metrisk), konkav |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MF-NSHT016KX-2 Modeller |
Kategori | Motstand - innledende (Ri) (min) 700 mOhms |
Produsent Bourns Inc. | Motstand - etter utløsing (R1) (maks) 6 Ohms |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Grad Bilteknikk |
Delestatus Aktiv | Godkjenning AEC-Q200 |
Type Polymerisk | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - maks 30V | Kapsling 1206 (3216 metrisk), konkav |
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks) 160 mA | Størrelse/dimensjon 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Strøm - utløser (It) 800 mA | Tykkelse (maks) 0,033" (0,85mm) |
Strøm - maks 20 A | Baseproduktnummer |