MF-NSHT016KX-2
DigiKeys produktnummer
MF-NSHT016KX-2TR-ND - Tape og spole (TR)
MF-NSHT016KX-2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
MF-NSHT016KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MF-NSHT016KX-2
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 30V 160MA 1206
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 30V 160 mA Ih Overflatemontering 1206 (3216 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MF-NSHT016KX-2 Modeller
Kategori
Motstand - innledende (Ri) (min)
700 mOhms
Produsent
Bourns Inc.
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
6 Ohms
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q200
Type
Polymerisk
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - maks
30V
Kapsling
1206 (3216 metrisk), konkav
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
160 mA
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Strøm - utløser (It)
800 mA
Tykkelse (maks)
0,033" (0,85mm)
Strøm - maks
20 A