MF-MSMF075/30-2
DigiKeys produktnummer
MF-MSMF075/30-2TR-ND - Tape og spole (TR)
MF-MSMF075/30-2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
MF-MSMF075/30-2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MF-MSMF075/30-2
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 30V 750MA 1812
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 30V 750 mA Ih Overflatemontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MF-MSMF075/30-2 Modeller
Kategori
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
450 mOhms
Produsent
Bourns Inc.
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Polymerisk
Kapsling
1812 (4532 metrisk), konkav
Spenning - maks
30V
Størrelse/dimensjon
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
750 mA
Tykkelse (maks)
0,033" (0,85mm)
Strøm - utløser (It)
1.5 A
Godkjenningsbyrå
cURus, TUV
Tid til utløsing
200 ms
Baseproduktnummer
Motstand - innledende (Ri) (min)
110 mOhms