CAY16-4991F4LF
DigiKeys produktnummer
CAY16-4991F4LFTR-ND - Tape og spole (TR)
CAY16-4991F4LFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
CAY16-4991F4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CAY16-4991F4LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 4.99K OHM 1206
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4,99k Ohm ±1% 62,5mW Kraft per element Isolert 4 Motstandsnettverk matriser ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, lang terminalbolt
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAY16-4991F4LF Modeller
Kategori
Effekt per element
62,5mW
Produsent
Bourns Inc.
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
1206 (3216 metrisk), konveks, lang terminalbolt
Kretstype
Isolert
Leverandørens enhetsforpakning
1206
Motstand (Ohm)
4,99k
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Toleranse
±1%
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)