BSDD10G65E2
DigiKeys produktnummer
118-BSDD10G65E2TR-ND - Tape og spole (TR)
118-BSDD10G65E2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-BSDD10G65E2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSDD10G65E2
Beskrivelse
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A TO252
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 10A Overflatemontering TO-252 (DPak)
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 650 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
323pF ved 1V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252 (DPak)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.7 V @ 10 A