3856A-282-103AL
3856A-282-103AL
3856A-282-103AL
DigiKeys produktnummer
3856A-282-103AL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3856A-282-103AL
Beskrivelse
POT 10K OHM 2W CERMET LINEAR
Produsentens standard leveringstid
57 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10k Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Ingen 3.75 Svingning Cermet 2W Loddekabelsko
Kategori
Justeringstype
Brukerdefinert
Produsent
Bourns Inc.
Temperaturkoeffisient
±150ppm/°C
Serie
Rotering
1350°
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Loddekabelsko
Motstand (Ohm)
10k
Aktuatortype
Med spor
Toleranse
±10%
Aktuatorlengde
0,875" (22,23mm)
Effekt (watt)
2W
Aktuatordiameter
0,250" (6,35mm)
Innebygd bryter
Ingen
Gjennomføringsgjenge
3/8-32
Antall viklinger
3.75
Monteringstype
Panelmontering
Kjegleform
Lineær
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,750" dia (19,05mm)