3292W-1-103MLF
DigiKeys produktnummer
3292W-1-103MLF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3292W-1-103MLF
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Panelmontering, Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 25.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3292W-1-103MLF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
25.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull
Motstand
10 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,375" x 0,150" overflate (9,53mm x 3,81mm)
Toleranse
±10%