3223W-1-102E
DigiKeys produktnummer
3223W-1-102ETR-ND - Tape og spole (TR)
3223W-1-102ECT-ND - Båndavsnitt (CT)
3223W-1-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3223W-1-102E
Beskrivelse
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 11.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3223W-1-102E Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
11.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
1 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,154" x 0,125" overflate (3,90mm x 3,18mm)
Toleranse
±20%