3223W-1-102
DigiKeys produktnummer
3223W-1-102-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3223W-1-102
Beskrivelse
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 11.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3223W-1-102 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
11.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Rør
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
1 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,154" x 0,125" overflate (3,90mm x 3,18mm)
Toleranse
±20%