3006P-1-202LF
DigiKeys produktnummer
3006P-202LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3006P-1-202LF
Beskrivelse
TRIMMER 2K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Detaljert beskrivelse
2 kOhms 0,75W, 3/4W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 15.0 Svingning Sidejustering
EDA-/CAD-modeller
3006P-1-202LF Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
2 kOhms
Effekt (watt)
0,75W, 3/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,250" x 0,190" overflate (6,35mm x 4,83mm)
Toleranse
±10%