3006P-1-202
DigiKeys produktnummer
3006P-202-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3006P-1-202
Beskrivelse
TRIMMER 2K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 kOhms 0,75W, 3/4W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 15.0 Svingning Sidejustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3006P-1-202 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
15.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballasje
Rør
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
2 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,75W, 3/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,250" x 0,190" overflate (6,35mm x 4,83mm)
Toleranse
±10%