1.5SMC39A
DigiKeys produktnummer
1.5SMC39ABBTR-ND - Tape og spole (TR)
1.5SMC39ABBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1.5SMC39ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5SMC39A
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
53,9V Klemme 28,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC39A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
28,2A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Spenning - gjennomslag (min)
37,1V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V