1.5SMC36CA
DigiKeys produktnummer
1.5SMC36CABBTR-ND - Tape og spole (TR)
1.5SMC36CABBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1.5SMC36CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5SMC36CA
Beskrivelse
TVS DIODE 30.8VWM DO214AB
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
49,9V Klemme 30,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC36CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
30,5A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
30,8V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
34,2V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
49,9V