SPK10-0.006-00-58
DigiKeys produktnummer
BER113-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPK10-0.006-00-58
Beskrivelse
THERM PAD 19.05MMX12.7MM BEIGE
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Beige 19,05mm x 12,70mm Rektangulær
Kategori
Tykkelse
0,0060" (0,152mm)
Produsent
Bergquist
Materiale
Silikongummi
Serie
Bakside, bærer
Polyimid
Emballasje
Bulk
Farge
Beige
Delestatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
1,3W/m-K
Bruk
TO-220
Holdbarhet
12 måneder
Type
Plate, Ark
Holdbarhet start
Produksjonsdato
Form
Rektangulær
Baseproduktnummer
Omriss
19,05mm x 12,70mm