SP400-0.009-00-09
DigiKeys produktnummer
BER213-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SP400-0.009-00-09
Beskrivelse
THERM PAD 9.14MM DIA GRAY
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Grå 9,14mm dia Rund
Kategori
Tykkelse
0,0090" (0,229mm)
Produsent
Bergquist
Materiale
Silikongummi
Serie
Bakside, bærer
Fiberglass
Emballasje
Bulk
Farge
Grå
Delestatus
Aktiv
Termisk resistivitet
1,40°C/W
Bruk
TO-5
Termisk konduktivitet
0,9W/m-K
Type
Plate, Ark
Holdbarhet
12 måneder
Form
Rund
Oppbevarings-/kjøletemperatur
41°F – 86°F (5°C – 30°C)
Omriss
9,14mm dia