SP2000-0.015-00-104 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
3M
På lager: 0
Datablad
Termiske plater Hvit 25,40mm x 19,05mm Rektangulær
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SP2000-0.015-00-104
DigiKeys produktnummer
BER200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SP2000-0.015-00-104
Beskrivelse
THERM PAD 25.4MMX19.05MM WHT
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Tykkelse
0,0150" (0,381mm)
Produsent
Bergquist
Materiale
Silikon-elastomer
Serie
Bakside, bærer
Fiberglass
Emballasje
Bulk
Farge
Hvit
Delestatus
Aktiv
Termisk resistivitet
0,33°C/W
Bruk
TO-220
Termisk konduktivitet
3,5W/m-K
Type
Plate, Ark
Holdbarhet
12 måneder
Form
Rektangulær
Oppbevarings-/kjøletemperatur
90°F (32,22°C) eller under
Omriss
25,40mm x 19,05mm