HF115AC-0.0055-AC-58
DigiKeys produktnummer
BER168-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HF115AC-0.0055-AC-58
Beskrivelse
THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Grå 19,05mm x 12,70mm Rektangulær Lim - på en side
Kategori
Materiale
Faseendringssammensetning
Produsent
Bergquist
Klebemiddel
Lim - på en side
Serie
Bakside, bærer
Fiberglass
Emballasje
Bulk
Farge
Grå
Delestatus
Aktiv
Termisk resistivitet
0,35°C/W
Bruk
TO-220
Termisk konduktivitet
0,8W/m-K
Type
Plate, Ark
Holdbarhet
12 måneder
Form
Rektangulær
Holdbarhet start
Produksjonsdato
Omriss
19,05mm x 12,70mm
Baseproduktnummer
Tykkelse
0,0055" (0,140mm)