BYH12-100S02
DigiKeys produktnummer
2277-BYH12-100S02-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BYH12-100S02
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 100V 200MW
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Høy spenning - isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 100V 2mA 11V - 16V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
2mA
Produsent
Effekt (watt)
200 mW
Serie
Spenning - isolasjon
250 V
Emballasje
Bulk
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang
Type
Høy spenning - isolert modul
Driftstemperatur
-10°C – 60°C (med effektreduksjon)
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
11V
Kapsling
24-DIP-modul, 5 ledninger
Spenning - inngang (maks)
16V
Størrelse/dimensjon
1,28" L x 0,80" B x 0,41" H (32,6mm x 20,4mm x 10,3mm)