VOF-85B-24
DigiKeys produktnummer
179-VOF-85B-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VOF-85B-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 85W
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VOF-85B-24 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
0,89
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,24" H (101,6mm x 50,8mm x 31,6mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, CE, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
55024; 55032 Klasse B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Strøm - utgang 1
3.55 A