VMS-450B-24-CFS
DigiKeys produktnummer
179-VMS-450B-24-CFS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VMS-450B-24-CFS
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 451W
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 100 – 240VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VMS-450B-24-CFS Modeller
Kategori
Bruksområder
Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
91%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
PFC, fjernstyrt av/på, standby-utgang, universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,83" L x 3,15" B x 1,60" H (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm)
Spenning - inngang
100 – 240VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, EN, IEC, TUV, UL
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
55011 Klasse B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Strøm - utgang 1
18.8 A