VMS-450B-12-CNF
DigiKeys produktnummer
179-VMS-450B-12-CNF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VMS-450B-12-CNF
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 450W
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 100 – 240VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VMS-450B-12-CNF Modeller
Kategori
Bruksområder
Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
0,89
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
PFC, fjernstyrt av/på, standby-utgang, universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,41" B x 1,97" H (127,0mm x 86,6mm x 50,0mm)
Spenning - inngang
100 – 240VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, EN, IEC, TUV, UL
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
55011 Klasse B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Strøm - utgang 1
37.5 A