VHK100W-Q24-S48
DigiKeys produktnummer
179-VHK100W-Q24-S48-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VHK100W-Q24-S48
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 48V 100W
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet DC DC-omformere 1 Utgang 48V 2,08A 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VHK100W-Q24-S48 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
48V
Produsent
Bel Power Solutions
Strøm - utgang (maks)
2,08A
Serie
Effekt (watt)
100W
Emballasje
Boks
Effektivitet
84%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
4,23" L x 4,01" B x 1,50" H (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Spenning - inngang (maks)
36V