VHB50W-Q24-S48
DigiKeys produktnummer
179-VHB50W-Q24-S48-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VHB50W-Q24-S48
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 48V 50W
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 48V 1,04A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VHB50W-Q24-S48 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
83%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
9-DIP-modul, 1/2 kloss
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
EN, UL
Strøm - utgang (maks)
1,04A
Standardnummer
60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1
Effekt (watt)
50 W