SWI5-12-E-P5
DigiKeys produktnummer
179-SWI5-12-E-P5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SWI5-12-E-P5
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
EDA-/CAD-modeller
SWI5-12-E-P5 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Polarisering
Positiv i midten
Effektivitet
Nivå VI, CoC nivå 2
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm
Region-bruk
Europa
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangskontakt
CEE 7/16
Størrelse/dimensjon
0,89" L x 1,42" B x 2,58" H (22,6mm x 36,0mm x 65,6mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, IEC
Utgangsspenning
12V
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Strøm - utgang (maks)
500mA
Vekt
0,177 lb (80,29 g)
Effekt (watt)
6 W
Baseproduktnummer
Strømforbruk uten belastning
75mW (maks)