SRBC-10A2A0G
DigiKeys produktnummer
507-1390-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SRBC-10A2A0G
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.75-5V 50W
Produsentens standard leveringstid
59 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 0,75 – 5V 10A 8,3V - 14V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRBC-10A2A0G Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
10A
Produsent
Effekt (watt)
50 W
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Brett
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OTP, SCP, UVLO
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Uisolert PoL-modul
Effektivitet
95%
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
8,3V
Kapsling
7-SMD-modul
Spenning - inngang (maks)
14V
Størrelse/dimensjon
1,30" L x 0,53" B x 0,32" H (33,0mm x 13,5mm x 8,1mm)