LEC120-24
DigiKeys produktnummer
179-LEC120-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LEC120-24
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 5A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LEC120-24 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
5A
Produsent
Bel Power Solutions
Effekt (watt)
120W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Boks
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell), laboratorium
Delestatus
Utdatert
Effektivitet
94%
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med effektminskning)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,33" L x 1,26" B x 4,88" H (110,0mm x 32,0mm x 124,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
Godkjenningsbyrå
CE
DC-spenning - inngang (maks)
370V
Standardnummer
61010-1; 62368-1; UL 508
Spenning - utgang 1
24V