ABC200-1012G
DigiKeys produktnummer
179-2435-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ABC200-1012G
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABC200-1012G Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
4.2 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
91%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
PFC, Fjernanalyse, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,44" H (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)
Spenning - utgang 1
12V
Godkjenningsbyrå
CB, CE
Strøm - utgang 1
15 A