0ADBP1250-RE
DigiKeys produktnummer
5923-0ADBP1250-RE-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0ADBP1250-RE
Beskrivelse
FUSE CERM 1.25A 1KVAC 1KVDC 3AB
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.25 A 1 kV AC 1 kV DC-sikring Patron, Keramikk Gjennomgående hull 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksial)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0ADBP1250-RE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
10kA
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
3.0
Monteringstype
Gjennomgående hull
Godkjenningsbyrå
cURus
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,266" dia x 1,292" H (6,76mm x 32,82mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
1 kV
DC - kald motstand
0.26 Ohms