0651C1250-11
DigiKeys produktnummer
5923-0651C1250-11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0651C1250-11
Beskrivelse
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.25 A 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
35A
Emballasje
Bulk
Smelting I²t
2.04
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, UKCA
Monteringstype
Krever holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,197" dia x 0,787" L (5,00mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
74 mOhms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V