WLS27XWORXX3-0285DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27XWORXX3-0285DS24Q-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
WLS27XWORXX3-0285DS24Q
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Arbeidslys Oransje, Rød, Hvit 11,22" (285,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffundert
Kategori
Forsyningsspenning
12 – 30VDC
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarge
Oransje, Rød, Hvit
Lysfluks (lysstrøm)
185lm rød, 650lm hvit
Lengde
11,22" (285,0mm)
Baseproduktnummer
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) dia