WLS27XWGRYB5-0285HS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27XWGRYB5-0285HS24Q-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
WLS27XWGRYB5-0285HS24Q
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Arbeidslys Blå, Grønn, Rød, Hvit, Gul 11,22" (285,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffundert
Kategori
Forsyningsspenning
12 – 30VDC
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarge
Blå, Grønn, Rød, Hvit, Gul
Lysfluks (lysstrøm)
185lm rød, 400lm grønn, 125lm blå, 570lm gul, 650lm hvit
Lengde
11,22" (285,0mm)
Baseproduktnummer
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) dia