WLS27XWGRXX3-0570DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27XWGRXX3-0570DS24Q-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
WLS27XWGRXX3-0570DS24Q
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Arbeidslys Grønn, rød, hvit 22,44" (570,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffundert
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLS27XWGRXX3-0570DS24Q Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
12 – 30VDC
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarge
Grønn, rød, hvit
Lysfluks (lysstrøm)
800lm grønn, 370lm rød, 1300lm hvit
Lengde
22,44" (570,0mm)
Baseproduktnummer
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) dia