WLS27CWGRXX3-1130DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27CWGRXX3-1130DS24Q-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
WLS27CWGRXX3-1130DS24Q
Beskrivelse
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Arbeidslys Grønn, rød, hvit 44,49" (1130,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffundert
Kategori
Forsyningsspenning
12 – 30VDC
Produsent
Banner Engineering Corporation
Funksjoner
Kaskadérbar
Serie
Kabinettmateriale
Aluminum (Al)
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Kontakt (M12)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarge
Grønn, rød, hvit
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP66/IP67/IP69K - støvtett, vannbestandig, vanntett
Lysfluks (lysstrøm)
1300lm grønn, 800lm rød
Linsetype
Rørformet, diffundert
Lengde
44,49" (1130,0mm)
Godkjenningsbyrå
CE, cULus
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) dia