Q3XTBLD200-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q3XTBLD200-Q8-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
Q3XTBLD200-Q8
Beskrivelse
PHOTO SEN LASER 2OOMM BIPOLAR
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diffus, bakgrunnsundertrykkelse Optiske sensorer 7,874" (200mm) NPN/PNP - Mørk-PÅ/Lys-PÅ
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Q3XTBLD200-Q8 Modeller
Kategori
Responstid
250µs
Produsent
Banner Engineering Corporation
Utgangskonfigurasjon
NPN/PNP - Mørk-PÅ/Lys-PÅ
Serie
Lyskilde
LED
Emballasje
Boks
Tilkoblingsmåte
Kontakt
Delestatus
Aktiv
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67, IP68, IP69K, IEC
Deteksjonsmetode
Diffus, bakgrunnsundertrykkelse
Justeringstype
Justerbar
Deteksjonsavstand
7,874" (200mm)
Driftstemperatur
-10°C – 50°C
Forsyningsspenning
10V – 30V