Q20NFF50
DigiKeys produktnummer
2170-Q20NFF50-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
Q20NFF50
Beskrivelse
WORLD-BEAM Q20 SERIES: FIXED-FIE
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Bakgrunnsundertrykkelse Optiske sensorer 1,969" (50mm) NPN - Mørk-PÅ/Lys-PÅ - Valgbar
Kategori
Responstid
800µs
Produsent
Banner Engineering Corporation
Utgangskonfigurasjon
NPN - Mørk-PÅ/Lys-PÅ - Valgbar
Serie
Lyskilde
Rød (655nm)
Emballasje
Pose
Tilkoblingsmåte
Kontakt
Delestatus
Aktiv
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67, IEC, NEMA 6P
Deteksjonsmetode
Bakgrunnsundertrykkelse
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Deteksjonsavstand
1,969" (50mm)
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
10V – 30V