H3DWH-1006M
DigiKeys produktnummer
H3DWH-1006M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
H3DWH-1006M
Beskrivelse
IDC CBL - HHKR10H/AE10M/HHPL10H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Rektangulære kabelenheter Kontakt til plugg 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Produsent
Assmann WSW Components
Funksjoner
Polariseringsnøkkel, Strekkavlastning (stikkontakt); Flens, Polariseringsnøkkel (plugg)
Emballasje
Bulk
Farge
Flere, Bånd
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Uskjermet
Kontakttype
Kontakt til plugg
Kabelterminering
IDC
Antall posisjoner
10
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Antall rader
2
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Baseproduktnummer
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)