H3DKH-6006G
DigiKeys produktnummer
H3DKH-6006G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
H3DKH-6006G
Beskrivelse
IDC CBL - HHKR60H/AE60G/HHPK60H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 Rektangulære kabelenheter Kontakt til plugg 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Funksjoner
Polariseringsnøkkel, Strekkavlastning (stikkontakt); Polariseringsnøkkel (plugg)
Farge
Grå, Bånd
Kontakttype
Kontakt til plugg
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Baseproduktnummer
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)