H3DDH-6006G
DigiKeys produktnummer
H3DDH-6006G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
H3DDH-6006G
Beskrivelse
IDC CBL - HHKR60H/AE60G/HHKR60H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 Rektangulære kabelenheter Kontakt til kontakt 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Produsent
Assmann WSW Components
Funksjoner
Polariseringsnøkkel, Strekkavlastning
Emballasje
Bulk
Farge
Grå, Bånd
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Uskjermet
Kontakttype
Kontakt til kontakt
Kabelterminering
IDC
Antall posisjoner
60
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Antall rader
2
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Baseproduktnummer
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)