H3CKH-6006M
DigiKeys produktnummer
H3CKH-6006M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
H3CKH-6006M
Beskrivelse
IDC CBL - HHKC60H/AE60M/HHPK60H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 Rektangulære kabelenheter Kontakt til plugg 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Produsent
Assmann WSW Components
Funksjoner
Polariseringsnøkkel
Emballasje
Bulk
Farge
Flere, Bånd
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Uskjermet
Kontakttype
Kontakt til plugg
Kabelterminering
IDC
Antall posisjoner
60
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Antall rader
2
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Baseproduktnummer
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)