AK-SATA-PC-015
DigiKeys produktnummer
AE10087-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AK-SATA-PC-015
Beskrivelse
CBL ASSY 4P PL-SATA 15P PL 0.49'
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelenhet Rektangulær 04 pos plugg til SATA 15 pos plugg 0,49' (150,0mm)
Kategori
Lengde
0,49' (150,0mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Kabeltype
Enkel
Serie
Farge
Flere
Emballasje
Boks
Skjerming
Uskjermet
Delestatus
Aktiv
Bruk
Intern, strømkabel
Kontakttype
Rektangulær 04 pos plugg til SATA 15 pos plugg