AFFC-100-20-153-11 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 0
Datablad
20 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 6,000" (152,40mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
AFFC-100-20-153-11
DigiKeys produktnummer
AFFC-100-20-153-11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AFFC-100-20-153-11
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 20POS 1MM 6"
Detaljert beskrivelse
Kategori
Avstand
0,039" (1,00mm)
Lengde
6,000" (152,40mm)
Lengde - eksponerte ender
0,138" (3,50mm)