AFFC-100-06-127-11
DigiKeys produktnummer
AE11349-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AFFC-100-06-127-11
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 5"
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Kategori
Avstand
0,039" (1,00mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Lengde
5,000" (127,00mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - eksponerte ender
0,138" (3,50mm)