AFFC-050-26-127-11 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
GCT
På lager: 180
Datablad
Bilde for AFFC-050-26-127-11 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
AFFC-050-26-127-11
DigiKeys produktnummer
AFFC-050-26-127-11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AFFC-050-26-127-11
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 26POS 0.5MM 5"
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Kategori
Avstand
0,020" (0,50mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Lengde
5,000" (127,00mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - eksponerte ender
0,138" (3,50mm)