AFFC-050-20-076-11
DigiKeys produktnummer
AE11335-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AFFC-050-20-076-11
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 3"
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,000" (76,20mm)
Kategori
Avstand
0,020" (0,50mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Lengde
3,000" (76,20mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - eksponerte ender
0,138" (3,50mm)