LT6200CS8#PBF
DigiKeys produktnummer
505-LT6200CS8#PBF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LT6200CS8#PBF
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne 8-SO
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LT6200CS8#PBF Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
2.5 mV
Produsent
Strøm - forsyning
20mA
Emballasje
Rør
Spenning - område (min)
2.5 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
12.6 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Endringshastighet
50V/µs
Leverandørens enhetsforpakning
8-SO
Forsterkerbåndbreddeprodukt
165 MHz