LT1963AEST-3.3#TRPBF
DigiKeys produktnummer
505-LT1963AEST-3.3#TRPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
505-LT1963AEST-3.3#TRPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-LT1963AEST-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LT1963AEST-3.3#TRPBF
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A SOT-223-3
EDA-/CAD-modeller
LT1963AEST-3.3#TRPBF Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1.5 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
120 mA
PSRR
63dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
20V
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenningsbortfall (maks)
0.55V ved 1.5A